Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym „Podaj Dalej” – OGŁOSZENIA

Mamy do oddania palety z ubraniami

Mamy do oddania palety z ubraniami, które nadają się niestety tylko na szarparkę.

Ktoś chciał dobrze i przekazał nam ubrania myśląc, że nasi podopieczni z nich skorzystają. Jednak ubrania te są już tak sprasowane i spryskane środkiem antygrzybicznym, że nie nadają się już do użytkowania. W paczkach jest wszystko: spodnie jeansowe, kurtki jeansowe, koszulki, odzież robocza, sukienki, swetry, nawet bielizna. Ubrania są spakowane w 13 beli związanych drutami, które są powleczone w materiał biały polipropylenowy. Ubrania stoją na 7 paletach. Zabezpieczone są dodatkowo plandeką, by nie niszczały.

Chcielibyśmy Państwa prosić o odebranie od nas tego kłopotliwego podarunku. Oddamy ubrania bezpłatnie, po prostu bardzo nam już przeszkadzają. Bardzo prosimy o pomoc, nie bardzo wiemy gdzie jeszcze możemy się zwrócić. Mamy nadzieję, że Państwo dadzą im jeszcze „drugie życie” jakieś bardziej pożyteczne niż śmietnisko. Jeśli Państwo nam pomogą wystawimy Państwu piękne podziękowanie.

Ubrania znajdują się w naszej siedzibie w Częstochowie przy ul. Złotej 47. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 oraz z soboty 9:00-15:00. Gdyby była potrzeba, to możemy umówić się na odbiór w innych godzinach, które będą dla Państwa optymalne.

Bardzo prosimy o kontakt w formie e-mailowej lub pod numerem tel. 728 661 258

Skip to content